
Вороток L-подібний 1/2", L-300мм, CrV APRO (052069)
235 ₴
- В наявності
- Код: 052069
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики: Вороток L-подібний 1/2", L-300 мм, CrV APRO 052069
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип інструменту | Вороток L-подібний |
| Призначення | Робота з торцевими головками |
| Посадковий квадрат | 1/2 дюйма (12.7 мм) |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Хром-ванадієва сталь (CrV) |
| Покриття | Хромоване антикорозійне |
| Конструкція | Нерозбірна, L-подібна |
| Особливості | Висока міцність, зручне зусилля при затягуванні чи відкручуванні |
| Виробник | APRO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина інструменту | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | вороток Г-подібний (L-подібний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴
- Спосіб упаковки: APRO



