
Шланг поливальний ¾", 50м Technics "Master" (72-645)
4 400 ₴
- В наличии
- Код: 72-645
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шланг поливальний виготовлений з ПВХ високої якості. Посилений 3-шаровий шланг призначений для садово-городніх робіт, використання в будівництві і побуті. Діагональне армування з ниток поліестеру високої якості не дозволяє внутрішнім стінам злипнутись, тиск: робочий 10bar, максимальний 24 bar. Температурний режим -10+50 °C.
Шланг в міру товстий, щоб не заламуватись і не бути занадто важким і жорстким. Шланг стійкий до деформації, ультрафіолету, не пересихає, не тріскається, екологічно безпечний, стійкий до механічних пошкоджень (камені, гравій). Правильне зберігання дозволить вам користуватися шлангом не один сезон.
| Довжина | 50 м |
| Діаметр | 1/2 " |
| Тиск на розрив | 24 bar |
| Мінімальна температура використання | -10С |
| Максимальна температура використання | +50С |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Technics |
| Страна производитель | Китай |
| Вид товара | Шланг |
| Диаметр | 15 мм |
| Длина | 50 м |
| Длина бухты | 50 м |
| Количество слоев | 3 |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Материал шланга | ПВХ |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шланга (") | ½" |
Информация для заказа
- Цена: 4 400 ₴
