
Шланг поливальний ½", 50м Technics "Master" (72-642)
1 960 ₴
- В наявності
- Код: 72-642
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Шланг поливальний виготовлений з ПВХ високої якості. Посилений 3-шаровий шланг призначений для садово-городніх робіт, використання в будівництві і побуті. Діагональне армування з ниток поліестеру високої якості не дозволяє внутрішнім стінам злипнутись, тиск: робочий 10bar, максимальний 24 bar. Температурний режим -10+50 °C.
Шланг в міру товстий, щоб не заламуватись і не бути занадто важким і жорстким. Шланг стійкий до деформації, ультрафіолету, не пересихає, не тріскається, екологічно безпечний, стійкий до механічних пошкоджень (камені, гравій). Правильне зберігання дозволить вам користуватися шлангом не один сезон.
| Довжина | 50 м |
| Діаметр | 1/2 " |
| Тиск на розрив | 24 bar |
| Мінімальна температура використання | -10С |
| Максимальна температура використання | +50С |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Technics |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Шланг |
| Діаметр | 15 мм |
| Довжина | 50 м |
| Довжина бухти | 50 м |
| Кількість шарів | 3 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шланга (") | ½" |
- Ціна: 1 960 ₴
