
Секатор косий зріз до Ø45мм, телескопічні рукоятки 670-930мм, Verano (71-838)
1 100 ₴
- В наличии
- Код: 71-838
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Секатор для гілок, важільний механізм, зріз косий, телескопічні ручки
Дворучний секатор довжиною 670 мм призначений для професійного зрізання живих гілок при проріджуванні дерев, кущів. Верхнє ріжуче лезо зі сталі 65Mn з PTFE покриттям проти налипання.
Косий зріз діаметром до 45 мм. Ручки алюмінієві, телескопічний механізм подовження, кнопкові фіксатори. Довжина секатора в розкладеному стані до 950 мм. Телескопічні ручки дозволяють дістатися у важкодоступні місця як горизонтально, так і вертикально. Універсальний інструмент дозволяє обрізати живі гілки дерев, кущів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Украина |
| Длина лезвия | 80 мм |
| Общая длина | 930 мм |
| Максимальный диаметр реза | 45 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 65 HRC |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Дополнительные функции | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Телескопическая ручка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴
