
Сікатор площинний 215мм, Ø18мм косий зріз VERANO (71-831)
580 ₴
- В наличии
- Код: 71-831
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ручний обвідний секатор з лезами з високовуглецевої сталі SK5 з покриттям проти налипання чорного кольору. Призначений для роботи з живими стеблами та гілками кімнатних рослин, черешками, квітами, фруктами та виноградом, деревами та кущами в саду. Легкий та якісний косий зріз. Боковий металевий зсувний фіксатор у вигляді кнопки. Алюмінієві рукоятки з подвійним ПВХ покриттям для комфортної роботи. Можливо працювати правою та лівою рукою.
| Особливість | зсувний фіксатор |
| Матеріал ручки | ПВХ, алюміній |
| Для обрізання | кущів, живих гілок, квітів |
| Матеріал леза | сталь |
| Зріз | косий |
| Діаметр зрізу | 18 мм |
| Довжина | 215 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Украина |
| Общая длина | 215 мм |
| Максимальный диаметр реза | 18 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Дополнительные функции | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 580 ₴
