
Секатор, прямий зріз Ø19mm, 205мм Verano (71-810)
760 ₴
- В наличии
- Код: 71-810
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Довжина секатора 205 мм. Верхнє лезо - високовуглецева сталь SK-5, покриття "проти налипання" з Політетрафторетилену (PTFE). Нижнє лезо - середньовуглецева сталь S50C, хромоване. Зубчаста наковальня с Поліформальдегіду на нижньому лезі. Прямий різ.
Максимальний діаметр різу в режимі великої руки до 19 мм. У режимі маленької руки до 10 мм. Верхній зсувний пластиковий механізм фіксації лез. Прапорець для регулювання розкриття лез та рукояток. Стрічкова пружина. Рукоятки з PP+TPR.
| Особливість | регулятор розкриття |
| Матеріал ручки | гума, поліпропілен |
| Для обрізання | живих гілок, молодих гілок, винограду |
| Матеріал леза | сталь |
| Зріз | прямий |
| Діаметр зрізу | 19 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Тип | секатор |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Украина |
| Общая длина | 205 мм |
| Максимальный диаметр реза | 19 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 760 ₴
