
Секатор Ø18mm, 180мм, зріз косий Verano (71-805)
560 ₴
- В наличии
- Код: 71-805
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Невеликий міцний ручний обвідний секатор з верхнім робочим лезом зі сталі SK5 з PTFE покриттям (проти налипання) загальною довжиною 180 мм призначений для роботи з кімнатними рослинами, обрізання черешків, квiтiв, збору врожаю фруктів та винограду, підрізання тонких живих гiлок дерев та кущiв в саду. Леза виготовлені із сталі, косий зріз, діаметр зрізу до 13 мм, зручний боковий пластиковий фіксатор, дротова пружина, пластикова полегшена рукоятка для невеликого об'єму робіт. Можливо працювати правою та лівою рукою. Додаткове кільце на рукоятці для фіксації ремінця.
| Особливість | з поворотною пружиною |
| Матеріал ручки | метал, гума |
| Для обрізання | пагонів, молодих гілок, живих гілок |
| Матеріал леза | сталь |
| Зріз | косий |
| Діаметр зрізу | 13 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Тип | секатор |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Украина |
| Общая длина | 180 мм |
| Максимальный диаметр реза | 13 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 560 ₴
