
Садові ножиці Ø22mm, Forster (23003)
780 ₴
- В наличии
- Код: 23003
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Садові ножиці Förster 22 см, 23003 виконано із хромованої високовуглецевої сталі SK5, максимально звужені на кінці й мають вигнуту форму. Ці особливості полегшать доступ до важкодоступних місць рослин і дерев. Зовні нагадують звичайні ножиці, але обладнані більш гострими і великими лезами, що дозволяють зрізати хвою, листя і молоді пагони. Ріжучий пристрій обладнано лезами, які закриваються і відкриваються за допомогою ручок, як і у простих ножиць.
Особливі властивості:
- Легкий та чистий зріз до 22мм
- Тефлонове покриття лез
- Ручки з нейлону та скловолокна, одна з ручок з покриттям з термопластичної гуми (TPR)
- Надійний фіксатор для підвищення безпеки у закритому положенні при транспортуванні тощо.
- Загальна довжина: 220 мм
- Довжина лез: 60 мм
- Матеріал лез: сталь Sk5
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Foster |
| Вес | 0.2 кг |
| Длина лезвия | 60 мм |
| Максимальный диаметр реза | 22 мм |
| Общая длина | 220 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Форма лезвия | Прямая |
Информация для заказа
- Цена: 780 ₴


