
Кутова шлифмашина Ø125mm, 1400Вт, з регулюванням і підтримкою обертів Vorhut (34-047)
2 500 ₴
- В наявності
- Код: 34-047
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Кутова шліфувальна машина Vorhut VAG140SC - потужна, ідеально збалансована КШМ професійного рівня. Регулятор швидкості обертання шпинделя. Завдяки цим функціям КШМ Vorhut VAG140SC може виконувати величезний спектр завдань зі шліфування, різання; стійка до високих навантажень під час обробки різного роду матеріалів.
До стандартів захисту (пилозахисні підшипники типу RS, лакове покриття обмотки двигуна, компаундна заливка контактної зони колектора), в Vorhut VAG140SC доданий армований захист двигуна. Він захищає обмотку від пошкодження при роботі з каменем і бетоном. Каучукова накладка підшипника і додатковий захист вхідних повітряних каналів, дозволяють використовувати інструмент у важких умовах будівництва. Особливість даної моделі це вбудований регулятор обертів. Регулятор обертів дає можливість працювати з різними видами матеріалів та має більший спектр робіт. Звужена форма корпусу, дозволяє зручно обхопити інструмент рукою дають відчутний комфорт при довготривалій роботі, та в важкодоступних місцях. Мережевий шнур збільшений до 4-х метрів, прогумований, а отже, стійкий до зламів і низької температури, а також дуже еластичний.
| Потужність | 1400 Вт |
| Частота обертів | 3000-11000 об/хв |
| Мах. діаметр кола | 125 мм |
| Діаметр отвору | 22,2 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 500 ₴
