Бензопила цепная Кентавр Профи БП-5231ТНм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 7.3 кг |
| Длина шины | 450 мм |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Количество оборотов | 11500 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити упаковки, мм | 520х280х300 |
| Довжина шини, дюйм | 18 |
| Количество звеньев цепи | 72 |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Обсяг масляного бака, мл | 260 |
| Обсяг паливного бака, мл | 560 |
| Потужність, к.с. (КВт) | 4,2(3,1) |
| Робочий об'єм циліндра двигуна, куб. см | 52 |
| Тип двигателя | 2-тактный |
| Час спрацювання гальма ланцюга, с | 0,12 |
| Швидкість ланцюга, м/c | 18 |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 3200 |
| Ширина паза шини, дюйм | 0,058 |
Информация для заказа
- Цена: 2 647 ₴





