
Пелетний котел на 250м² ProTech (Eco Compact ТТ-20) бункер 250 л.
182 500 ₴
- В наявності
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
ECO Compact – Автоматичний котел
пеллетний ТМ ProTech (ПРОТЕК)
з інноваційним факельним пальником та широким переліком додаткових функцій, що дає користувачеві безліч переваг та зручну експлуатацію в побуті.

- Компактна конструкція котла з великим об'ємом бункера (450 л.) для пелет , ємність якого забезпечує безперервну експлуатацію від 3-6 днів .
- Теплообмінник виготовлений із котлової сталі 6 мм. та призначені для експлуатації у закритих системах з примусовою циркуляцією теплоносія та тиском до 2,5 атм. має вбудовану систему механічного самоочищення.
- Пальник із функцією автоматичного очищення гарантує надійну роботу котла.
- Пальник оснащений надійною керамічною запальничкою, яка забезпечує швидкий старт котла за 90 секунд.
- Оптичний датчик розпізнавання полум'я стежить за правильним процесом розпалювання та подальшого горіння камери згоряння.
- Великий обсяг камери згоряння забезпечує ефективне спалювання палива, жаротрубний вертикальний теплообмінник з турбулізаторами має високий ККД, оскільки повітря проходить по спіралі набагато більший шлях, ніж прямий. За більший час проходження гарячого повітря дає більше тепла. Його конструкція дозволяє проводити механічне очищення теплообмінника, що значно полегшує обслуговування котла.
- Примусова система відведення димових газів (димососа) дозволяє обійтися димоходом малого діаметра та малої протяжності, що дозволяє уникнути великих витрат на купівлю та встановлення дорогого та громіздкого димоходу.
- Керування котлом завдяки контролеру PLUM ecoMAX 860 гарантує інтуїтивне керування та самоконтроль котла.
Технічні характеристики
|
Модель |
ECO Compact |
ECO Compact |
|
|
20c |
40с |
||
|
Теплова потужність |
[кВт] |
5-25 |
5-45 |
|
Площа приміщень, що обігріваються, до* |
[м²] |
250 |
450 |
|
Температура води мін/макс. |
[°C] |
50/85 |
50/85 |
|
Максимальний робочий тиск |
[бар] |
2,5 |
2,5 |
|
Вид палива |
- |
Пеллета |
Пеллета |
|
Ефективність за номінальною потужністю |
[%] |
≥94 |
≥94 |
|
Місткість бункера |
[л] |
230 |
450 |
|
Діаметр підключення до димососу |
[мм] |
100 |
100 |
|
Температура газів. |
[°C] |
70-140 |
70-140 |
|
Розрідження в димарі, хв. |
[По] |
15-20 |
15-20 |
|
Розмір патрубків підключення до системи опалення |
[дюйм] |
1 |
1 |
|
Висота котла |
[мм] |
1400 |
1400 |
|
Ширина казана |
[мм] |
1215(1600) |
1215(1600) |
|
Глибина казана |
[мм] |
807 |
807 |
|
Об'єм води котла |
[л] |
75 |
120 |
|
Маса котла без води |
[кг] |
345 |
430 |
Базова специфікація постачання

- Котел пелетний 20/40 кВт
- Клас енергоефективності А+
- Факельний пелетний пальник
- Контролер управління «PLUM» EkoMAX 860
- Бункер 230/450 л.
- Шнек подачі палива.
- Здвоєний зольний ящик
- Система механічного чищення теплообмінника/турбулізатора.
- Витяжний вентилятор (димосос).
- Документація.
Основні характеристики пальника:
1. Теплова потужність, 5 – 40 кВт
2. Напруга мережі, 230 В/50 Гц
3. Вага (комплект), 17 кг.
4. Потужність (робота), 80 Вт/год.
5. Потужність ( розпал ) до 400 Вт/год.
6. Паливо: Пелети , 6-8 мм
7. Ефективність: > 95%
8. Встановлення потужності, 5-100%
ФУНКЦІЇ КОНТРОЛЕРА «PLUM» « EcoMAX 860»:

• керування трьома насосами: СО, ГВП, циркуляція ГВП за контуром (рециркуляція). • керування 1 змішувальним клапаном із закріпленим за ним циркуляційним насосом. • автоматичне розпалювання та гасіння
котла . • погодинний та тижневий розклад роботи котла. • можливість підключення традиційного кімнатного регулятора або через кабель RS . управління.

• Сенсорний кольоровий дисплей з повним відображенням актуальної інформації. • Багатомовне меню. • вибір пріоритету роботи насосів СО та ГВП. .• Регулювання роботи витяжного вентилятора.
Модулі розширення та додаткове обладнання. Опцію за додаткову плату необхідно вказати під час замовлення.
- керування двома змішувальними клапанами додаткових опалювальних контурів (радіатори, теплі підлоги).
- під'єднання кімнатних термостатів за кожним додатковим контуром.
- Керування насосами додаткових контурів.
- датчик топкових газів (контроль роботи пальника замінює оптичний датчик).
- Датчик погоди.
- модуль ecoLAMDA
- система ecoNet-300 Wi-Fi/LAN для віддаленого Internet керування - дистанційне керування: температурою, налаштуваннями, технічними параметрами, історією роботи, сигналами тривоги і статистикою, що зберігається на європейських серверах.
- зовнішня панель управління роботою котла.
- система автоматичного чищення теплообмінника.
- робота в каскаді з газовим/електричним котлом.
- датчик рівня палива в бункері
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protech |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Так |
| Вага | 345 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Пелети |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 94 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Площа обігріву | 250 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Управління | Автоматичне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1420 |
| Глибина | 800 |
| Потужність | 20 |
| Назва | Екокомпакт (Eco Compact) |
| Площа опалюваного приміщення | 250 м2 |
- Ціна: 182 500 ₴




