
Перехідник для котла 217х107 Ø 148 Protech Б.150.16
950 ₴
- В наявності
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перехідник із прямокутного перерізу на кругле, випускається спеціально для твердопаливних котлів Protech, але так само підходить і для більшості твердопаливних котлів ТМВoнек.
Виконаний із чорної сталі. Приєднувальні розміри прямокутного димохідного каналу витримані згідно з нормами, діаметр круглого каналу зроблений з урахуванням ізолювальних ущільнювачів, має переріз 148 мм
Купити перехідник із прямокутного перерізу на кругле, для твердопаливних котлів, Ви завжди можете в нашому магазині в г. Київ. Доставка по Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Protech |
| Призначення комплектуючого | Для твердопаливних котлів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр переходу | 148 мм |
| Внутрішній розмір врізання | Ш 217 мм х В 107 мм |
| Глибина | 21,5 см |
| Матеріал | Чорна сталь 2 мм |
| Призначення | Перехід від котла з квадратним перерізом |
| Призначення комплектувального | Для твердопаливних котлів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴




