
Твердопаливний котел 5мм стінка, до 300м², з автоматикою ProTech (Smart MW ТТ-30с)
63 888 ₴
- В наявності
- Код: Smart MW ТТ-30с
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Твердопаливний котел 5-мм стінка, до 300 м2, з автоматикою ProTech (Smart MW ТТ-30с)
ProTech "Smart MW" — це високоякісні, універсальні твердопаливні котли тривалого горіння, з можливістю встановлення пелетного пальника!! ProTech серії "Smart MW", чудово підходять для обігрівання будинків, теплиць, цехів, ферм, офісних і виробничих приміщень тощо.
У котлах тривалого горіння "Smart MW", застосовується — вертикальне "чотирьохканальне" компонування теплообмінника з охолоджуваними колосниками із суцільноктягнутої безшовної труби. Твердопаливний котел ProTech тривалого горіння "Smart MW" — виготовляється з високоякісної котлової сталі завтовшки 6 мм. Також у конструкції котла застосовується високоякісна термоізоляція, захищена сталевим кожухом.
Для доступу до конвекційних каналів у передній частині були реалізовані великі ревізійні люки, за допомогою яких можна швидко та зручно почистити теплообмінник! На одноразовому завантаженні котел може пропрацювати до двох діб.Такі високі показники, були досягнуті завдяки високому ККД і збільшеному об'єму камери згоряння. За один раз у казан можна завантажити від 65 до 385 кг. палива (залежно від обраної моделі), що дасть змогу запити площу від 300 до 1500 кв. м. Універсальні котли тривалого горіння серії "Smart MW", які укомплектовані пелетним пальником, можуть з легко перейти на роботу з будь-яким іншим різновидом твердого палива.
Всі котли ProTech серії "Smart MW", комплектуються мікропроцесорним контролером (автоматикою), який дає змогу автоматизувати весь цикл роботи котла!!! Всі режими та процеси (розпалювання, підтримання заданої температури, вентиляція) — контролер візьме на себе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protech |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 30 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Промисловий |
| Вид пального | Тверде |
| Автоматична подача палива | Так |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 350 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1525 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 30 |
| Площа опалюваного приміщення | 300 м2 |
| Назва | Смарт МВ (Smart MW) + (Авто) |
- Ціна: 63 888 ₴








