
Котел тривалого горіння 15кВт, 150м², збільшувана топка ProTech (ECO Long + ТТ-15с)
36 780 ₴
- В наявності
- Код: ECO Long + ТТ-15с
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Котел тривалого горіння 15 кВт, 150 м2, збільшувана топка ProTech (ECO Long + ТТ-15с)
-
Котлиданної серії влаштовані так, що згоряння палива відбувається погодно, а не все відразу, як у котлахкласичному компонуванні з об'ємним спалюванням усієї порції палива. Це стало можливим завдяки шахтномубудові теплообмінника та використаннюметода нижнього пошарового спалюваннятопливу з подаванням первинного та вторинногоповітря, щополічно позначається на ККД-виробі спалювання палива.
-
Теплообмінники виготовлений із високоякісноїкотлової сталі 4 мм з чавуннимиколосниками, що дає змогу експлуатувати котел у закритих системах опаленням до 3,0 атм.
-
Великий об'єм завантажувальної камери та високоефективний метод спалювання палива дають змогу котламанній серії «ЕКОЛонг +» (ЕСО Long+) працювати довше та економніше, ніжтрадиційні, сабарити камери дають змогу завантажувати поповнення дров, до 42 см. Можливе дозавантаження лікті в процесі експлуатації.
-
Діапазон регулювання потужності на цих котлах30-100%, що дає змогу експлуатувати їх у багатьох випадках із максимальною ККДбезбуферною ємністю. Об'ємове завантаження палива в 1,4 рази порівнянню з моделлю Еко Лонг
-
Підвищений ККД до 92%, температура відсутих газів 120-2200С.
-
Цямодель котла дає змогу використовувати використання різновиду палива: дрова, брикети, тріска (подрібнені гілки), вугілля, що непікається, (кращ завантажувати пошароводрами).
-
Ккотлу також можна під'єднати механічні пристрої керування горінням, наприклад, RT4 від компанії Regulus, що забезпечує роботу в ручному режимі.
-
Котлисерії «ЕКОЛонг +» (ЕСО Long+) можна добірити нагнітальним вентилятороми блоком автоматичним керуванням — це дасть змогу забезпечити автоавтомну роботу котла та захист системи в аварійних ситуаціях.
-
Також лікли укомплектовані універсальнимидверцятами з можливістю встановлення підправу та ліву руку та мають регулювання щільності замикання.
-
Дверцята створені ущільнювальним керамічним засувом, який забезпечує герметичністькамери згоряння й не допускає потрапляння доповневого повітря, відповідно немає передпосилок для неконтрольованого процесу горіння
-
Котлиукомплектовані термометрами з заглибним термобаланом (точні відбиванці теплоносія) і укомплектованими ручками замикання дверей із термостійким полімерним покриттям (побіжнежнежування)
-
Окреме затвердіння для обслуговування теплообмінника.
-
Регульована заслінка димоходу.
-
Для чищення котла передбачений доступ внутрішнім частинам теплообмінника черезверхній люк ревізії, а також невеликі заглушки праворуч і ліворуч у нижній частинікотла. Також у порошній камері розміщений висувний лоток для збирання попелу.
-
Екологічність: Завдяки ефективнішому способу займання палива, зменшується кількість нешкідливих викидів в атмосферу.
Випробування котла тривалого горіння, шахтаного типу з нижнім горінням, ТМ "ProTech" ECO Лонг+, 15 кВт. Випробування проводяться в енергонезалежному режимі та з використанням автоматики керування горінням AIR AVTO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protech |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Вид пального | Тверде |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 205 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 556 мм |
| Глибина | 980 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 15 |
| Площа опалюваного приміщення | 150 м2 |
| Об'єм опалюваного приміщення | 375 м3 |
| Назва | Еко Лонг плюс (ECO Long plus) |
- Ціна: 36 780 ₴






