
Обігрівач конвекційний 2кВт (20м.кв.) ELEMENT (CE-2011МВК)
2 117 ₴
- В наличии
- Код: CE-2011МВК
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Конвектор Element CE-2011МВК — це компактний, потужний нагрівальний пристрій, який здатний зігріти вас і вашу сім'ю в холодні дні та вечори, водночас не збільшивши витрати електроенергії. Такий девайс має потужний, витривалий двигун, який здатний працювати й удень, і вночі. Він відрізняється від стандартних нагрівачів тим, що він нагрівається в рази швидше. Для більшого комфорту передбачений термостат, завдяки якому ви можете налаштувати пристрій під вас. Ватівність регулюється від 1000 до 2000 Вт.
Конвектор Element CE-2011 МВК такої потужності вистачає для того, щоб обігріти кімнату площею 20 м2. Завдяки тому, що пристрій має збільшений ТЕН, девайс має високий коефіцієнт тепловіддання, порівнюючи з іншими пристроями. Такий девайс не спалює повітря, не сприяє поширенню вірусних інфекцій. Використовуючи такий конвектор, ви назавжди забудете, що таке сухе та спалене повітря. Такий девайс має кілька варіантів встановлення, як підлоговий, так і підвісити на стіну. Для цього девайс має всі необхідні кріплення. Також він обладнаний ніжками, які роблять девайс стійким і не дають йому впасти. Він працює дуже тихо, завдяки чому він не розбудить вас уночі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Element |
| Страна производитель | Швейцария |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество режимов работы | 2 |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Ширина | 450 мм |
- Цена: 2 117 ₴
