
Степлер будівельний Тип53 (4–14мм) Vitals (189330)
444 ₴
- В наличии
- Код: 000189330
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис степлера будівельного Т53 4–14 мм Vitals
Степлер будівельний T53 4–14 мм Vitals — незамінний інструмент для тих, хто займається будівництвом, ремонтними роботами, виробництвом меблів.
Він використовується для кріплення ізоляційного матеріалу, панелей та обшивки на різні поверхні (дерево, ДВП, ДСП, гіпсокартон, пластик).
Інструмент має металевий корпус та можливість регулювати силу удару.
Працює зі скобами: тип 53, розмір 4–14 мм.
До комплекту входить 200 шт. скоб.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Крепежное средство | Скобы |
| Максимальная длина скобы | 14 мм |
| Минимальная длина скобы | 4 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип крепежа | Тип 53 |
| Ширина скобы | 11.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видатковий матеріал | скоби тип 53 |
| Висота скоби, мм | 4-14 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Механізм удару | пружинного типу |
| Товщина скоби, мм | 0,7 |
| Ширина скоби, мм | 11,3 |
Информация для заказа
- Цена: 444 ₴







