
Бензиновий генератор 6.1кВт, електро старт Pramac (WX 7000)
69 000 ₴
- В наличии
- Код: WX 7000
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Бензиновий електрогенератор PRAMAC WX 7000, 6.1 кВт– мобільний пристрій для автономного живлення електроприладів за відсутності джерела енергопостачання. Ідеально підходить для забезпечення електрикою будинку, магазину, майстерні, невеликий промисловий об'єкт. Оснащений системами захисту та стабілізації напруги. Тривалість роботи – 11 годин. Об'єм паливного бака – 26 л.
Електрогенератор Pramac WX 7000 є однофазною установкою генерування струму загальною потужністю 6,1 кВт. Призначення установки – автономне, аварійне джерело електропостачання.
Механічна частина та панель управління генератора розміщені на жорсткій металевій рамі, оснащеній колесами та складними ручками для зручності переміщення. Об'єм паливного бака електростанції – 26 літрів. Час роботи Pramac WX 7000 без дозаправки складає 11 годин при навантаженні 50%. Середнє споживання палива становить трохи більше 2-х літрів на годину.
Вбудована функція автоматичного регулювання напруги (AVR) створює ідеальну синусоїду на виході, завдяки чому генератор можна використовувати при роботі з чутливим обладнанням: комп'ютери, вимірювальні прилади, медичні прилади та інші пристрої, сприйнятливі до змін напруги та коливань частоти без ризику перевантаження.
Бензиновий електрогенератор Pramac WX7000 обладнаний:
- авторегулятором напруги (AVR),
- системами захисту (перевантаження, тиск оливи, перегрів).
Завдяки наявності на панелі керування цифрового дисплея можна відстежувати такі параметри, як:
- кількість мотогодин;
- напруга;
- частота;
- рівень палива.
Елементи індикації:
- Вихід енергії;
- Вольтметр;
- Перевантаження/рівень оливи;
- Лічильник відпрацьованого годинника.
Захисні ланцюги
- Перевантаження:
- Низький рівень оливи;
- Коротке замикання;
- Перегрів;
- Панель керування (клас захисту IP 23)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | Pramac |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вид генератора | бензиновий |
| Запуск двигуна | ручний стартер |
| Номінальна потужність | 5,8 кВт |
| Максимальна потужність | 6,1 кВт |
| Повна потужність | 6,1 кВт |
| Кількість фаз | 1 фаза (220 В/50 Гц) |
| Вид палива | бензин |
| Витрати палива | більше 2-х літрів на годину |
| Охолодження двигуна | повітряне |
| Автономна робота | при 50% навантаженні - 11 годин |
| Вигляд альтернатора | синхронний |
| Наявність коліс для перевезення | є |
| Шумозахист | без кожуха |
| Об'єм паливного бака | 26 л |
| Панель управління | кнопка запуску генератора, основні індикатори роботи (вольтметр, лічильник відпрацьованого часу (мотогодин)), розетки – 2 шт на 16 ампер, 1 шт на 32 ампери, АВР – автоматичний регулятор напруги, запобіжник на розетки, заземлення; панель керування (клас захисту IP 23). |
| Рівень шуму | на відстані - 7м: 68,76 дБа |
| Додаткова інформація | об'єм двигуна – 422 куб.см.; індикатор тиску оливи; наявності на панелі керування цифрового дисплея |
| Розміри (ДxШxВ): | 800x698x620 мм |
| Вага | 90 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pramac |
| Страна производитель | Италия |
| Время непрерывной работы | 11 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 6.1 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 6.1 кВт |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 89 кг |
| Высота | 800 мм |
| Длина | 620 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Двигатель | |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 69 000 ₴



