
Ящик для інструментів з металевими замками 15" Vitals Master (TBM-374)
499 ₴
- В наличии
- Код: 186100
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Ящик для інструментів Vitals Master з металевими замками 15" TBM-374
Ящик для інструментів Vitals Master з металевими замками 15" TBM-374 призначений для зберігання та захисту інструменту від пошкоджень. Наявність органайзерів допомагає систематизувати зберігання дрібних деталей та витратних матеріалів: цвяхів, шайб, гайок, свердл та багато іншого. Є переносний знімний лоток для інструменту з гніздами для біт.
Завдяки корпусу з ударостійкого АБС-пластику та високої функціональності, ящик для інструментів стане незамінним помічником як для домашнього майстра чи автолюбителя, так і для працівників комунальних служб.
Міцні металеві замки надійно захищають ящик від випадкового відкриття.
Ергономічне руків’я для транспортування дозволить легко перемістити ящик на потрібну локацію.
Є можливість використання навісного замка завдяки наявності спеціального отвору.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик переносной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 189 мм |
| Длина | 374 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, мм | 189 |
| Довжина, мм | 374 |
| Материал изготовления | Пластик |
| Матеріал замків | метал |
- Цена: 499 ₴









