Лопата алюмінієва для снігу 46см ковш, YAPARLAR (88006Y)
Лопата виготовлена з алюмінію товщиною 2 мм із спеціальним сплавом, використовується для розчистки снігу на великих територіях. Також підходить для переміщення, навантаження, зберігання зерна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YAPARLAR |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 1.2 кг |
| Длина лезвия | 325 мм |
| Длина рукоятки | 1.2 мм |
| Материал рабочей части | Алюминий |
| Материал ручки | дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Снегоуборочная |
| Ширина лезвия | 460 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴



