
Сікатор плоскосний, 205мм, Ø18мм косий зріз VERANO (71-826)
860 ₴
- В наличии
- Код: 71-826
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ручний обвідний секатор з лезами з високовуглецевої сталі SK5 з покриттям проти налипання сірого кольору. Призначений для роботи з живими стеблами та гілками кімнатних рослин, черешків, квітів, фруктів та винограду, дерев та кущiв в саду. Косий зріз.
Верхній металевий фіксатор під великий палець - розкриття секатора відбувається автоматично шляхом легкого стиснення рукояток. Алюмінієві рукоятки з ПВХ покриттям для комфортної роботи. Можливо працювати правою та лівою рукою. Чудова якість зрізу і тривалий термін служби базується на багаторічному досвіді виробництва та високій якості матеріалів.
| Зріз | косий |
| Матеріал ручки | ПВХ, алюміній |
| Для обрізання | квітів, живих гілок, кущів |
| Матеріал леза | сталь |
| Діаметр зрізу | 18 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Тип | секатор |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Украина |
| Общая длина | 205 мм |
| Максимальный диаметр реза | 18 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Дополнительные функции | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 860 ₴
