Ланцюгова електрична пила VRS28E, 2800 Вт, 45см VERANO | 34-435
Потужна електропила з мідним двигуном Verano з без ключовою системою натяжки ланцюга, а також системою електронної зупинки, ідеально підходить для обрізки саду, розпилювання та валяння невеликих дерев, заготівлі дров, тобто усіх основних робіт, для яких потрібна потужна електрична пила. Проста та надійна, з плавним пуском стане чудовим помічником в домашньому господарстві.
Електрична ланцюгова пила Verano спроектована та виготовлена а високими стандартами якості, простоти експлуатації та безпеки користувача.
Призначена для розпилювання деревини при садових, будівельних або дровозаготівельних роботах. Як і інше устаткування Verano, ланцюгові пили зібрані з використанням восоякісних компонентів для максимальної ефективності ваших вкладень.
Переваги:
- -Потужний і надійний двигун
- -Автоматичне змащування ланцюга
- -Новий ергономічний дизайн корпусу
- -Механічна зупинка пильного ланцюга
- -Повздовжнє розташування двигуна
- -Заміна і натяг ланцюга без використання допоміжного інструменту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Вес | 5.6 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Длина шины | 450 мм |
| Количество оборотов | 8500 об/мин |
| Объем масляного бака | 140 мл |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Скорость вращения цепи | 18 м/сек |
| Состояние | Новое |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2800 Вт |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 5 240 ₴

