
Заклепник для стальних заклепок, 200мм INGCO INDUSTRIAL Profi (HR081)
703 ₴
- В наличии
- Код: HR081
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис заклепника Profi, 200 мм INGCO INDUSTRIAL
Головка інструменту забезпечена змінними насадками, які йдуть в комплекті і кріпляться на інструменті, що дуже зручно в роботі.
Діаметр використовуваних заклепок становить 3.2; 4.0; 4.8; 6.0; 6.4 мм.
| Розмір | 200 мм |
| Діаметри заклепок | 2,4; 3,2; 4; 4,8 мм |
| Матеріал | сталь + алюміній |
| Паковання | подвійний блістер |
| Діаметри заклепок з нержавійної сталі | 2,4; 3,2; 4,0 мм |
| Діаметри заклепок з алюмінію та сталі | 2,4; 3,2; 4,0; 4,8 мм |
| Змінні насадки у комплекті | + |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Длина инструмента | 200 мм |
| Материал ручки | металл |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Размеры вытяжных заклепок | 6.4 мм, 6.0 мм, 2.4 мм, 4.8 мм, 3.2 мм, 4.0 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Заклепочник для вытяжных заклепок |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметри заклепок | 2,4; 3,2; 4; 4,8 мм |
| Діаметри заклепок з алюмінію та сталі | 2,4; 3,2; 4,0; 4,8 мм |
| Діаметри заклепок з нержавійної сталі | 2,4; 3,2; 4,0 мм |
| Змінні насадки у комплекті | + |
| Материал | сталь + алюміній |
| Паковання | подвійний блістер |
| Размер | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 703 ₴





