
Заклепник поворотний 260мм INGCO INDUSTRIAL (SHHR106)
576 ₴
- В наличии
- Код: SHHR106
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис заклепника поворотного 260 мм INGCO INDUSTRIAL
Заклепник поворотний 260 мм INGCO INDUSTRIAL використовується для клепання заклепок різних діаметрів для з'єднання між собою декількох деталей в процесі будівельних, оздоблювальних або інших видів робіт. Головка інструменту обертається на 360° для роботи у важкодоступних місцях.
- Головка інструменту забезпечена змінними насадками, які йдуть в комплекті і кріпляться на інструменті, що дуже зручно в роботі.
- Робоча частина виготовлена з алюмінієвого сплаву.
- Діаметр використовуваних заклепок становить 2.4, 3.2, 4.0, 4.8 мм.
- Для роботи у важкодоступних місцях Головка інструмента обертається на 360 град;
- Матеріал: сталь + алюміній;
- Для клепання заклепок різних діаметрів для з'єднання між собою декількох деталей у процесі будівельних, оздоблювальних або інших видів робіт;
- для роботи у важкодоступних місцях
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Материал ручки | металл |
| Поворот головы | 360° |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Размеры вытяжных заклепок | 2.4 мм, 3.2 мм, 4.8 мм, 4.0 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип головы | Поворотная |
| Тип инструмента | Заклепочник для вытяжных заклепок |
| Пользовательские характеристики | |
| Головка має змінні насадки, які йдуть в комплекті і кріпляться на інструменті | Да |
| Діаметри заклепок | 2,4; 3,2; 4,0; 4,8 мм |
| Заклепник з поворотною головкою 360° для роботи у важкодоступних місцях | Да |
| Материал | сталь + алюміній |
| Паковання | подвійний блістер |
| Размер | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 576 ₴






