
Ножівка пасовочна з пластиковим стуслом 300мм INGCO Super Select (HMBSK30082)
528 ₴
- В наличии
- Код: HMBSK30082
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис ножівки пасовочної з пластиковим стуслом 300 мм INGCO Super Select
Ножівка пасовочна з пластиковим стуслом 300 мм INGCO Super Select застосовується для швидкого розпилу полових дощок, фанери, ДВП і ПВХ.
Форма руків’я дозволяє відкласти кут 45 ° і 90 °. Подвійне заточування зубів забезпечує якісний різ.
Пильне полотно виконане з високоякісної вуглецевої сталі марки SK5, яка відома завдяки своїй міцності та добре тримає заточування.
Довжина виробу — 300 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Длина режущего полотна | 300 мм |
| Назначение пилы (ножовки) | по дереву |
| Состояние | Новое |
| Тип ручной пилы | ножовка |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество зубов | 11 |
| Комплект | У комплект входить стусло із пластику |
| Паковання | паперова карта |
| Розмір обушкової пилки | 300 мм |
| Розмір стусла | 300×140×80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 528 ₴





