
Заклепник, 260мм INGCO Super Select (HRS108)
213 ₴
- В наличии
- Код: HRS108
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис заклепника, 260 мм INGCO Super Select
Заклепник 260 мм INGCO Super Select використовується для клепання заклепок різних діаметрів для з'єднання між собою декількох деталей в процесі будівельних, оздоблювальних або інших видів робіт.
Головка інструменту забезпечена змінними насадками, які йдуть в комплекті і кріпляться на інструменті, що дуже зручно в роботі.
Діаметр використовуваних заклепок становить 2.4; 3.2; 4.0; 4.8 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Длина инструмента | 260 мм |
| Размеры вытяжных заклепок | 2.4 мм, 3.2 мм, 4.8 мм, 4.0 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Заклепочник для вытяжных заклепок |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметри заклепок | 2,4; 3,2; 4; 4,8 мм |
| Змінні насадки у комплекті | + |
| Материал | сталь + алюміній |
| Паковання | слайдерна картка |
| Размер | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 213 ₴




