
Сумка для інструментів, 330мм INGCO Super Select
402 ₴
- В наличии
- Код: HTBG281328
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис сумки для інструментів, 330 мм INGCO Super Select
Сумка для інструментів 330 мм INGCO Super Select призначена для зручного розміщення та перенесення інструментів та приладдя.
Додаткові зовнішні кишені дозволяють легко вмістити необхідні інструменти. Жорстка рама для легкого відкривання та доступу.
Максимальне навантаження — 12 кг.
| Розмір | 33 см |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
| Зовнішні кишені | 6 шт. |
| Паковання | паперова картка |
| Жорстка рама | + |
| Розміри (Д×Ш×В) | 33×21×18 см |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Жорстка рама | + |
| Зовнішні кишені | 6 шт. |
| Максимальная нагрузка | 12 кг |
| Паковання | паперова картка |
| Размер | 33 см |
| Розміри (Д×Ш×В) | 33×21×18 см |
Информация для заказа
- Цена: 402 ₴




