
Сумка для інструментів 410мм 25 карманів INGCO Super Select (HTBG10)
1 789 ₴
- Нет в наличии
- Код: HTBG10
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис сумки для інструментів 410 мм 25 кишень INGCO Super Select
Сумка для інструментів 410 мм 25 кишень INGCO Super Select призначена для зручного розміщення та перенесення інструментів та витратних матеріалів.
Велика кількість кишень, як внутрішніх так і зовнішніх, дозволить легко вмістити необхідні інструменти та пристрої. Посилена жорстка рама служить для легкого відкриття м довговічності виробу.
Міцне руків’я та регульований плечовий ремінь полегшують перенесення.
Максимальне навантаження — 20 кг.
Має посилену пластикову основу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішні кишені | для додаткової місткості |
| Количество карманов | Безліч кишень, внутрішніх та зовнішніх |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Паковання | паперова карта |
| Посилена пластикова основа | Да |
| Размер | 410 мм |
| Регульований плечовий ремінь у комплекті | Да |
| Розміри (Д×Ш×В) | 46х23х33 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 789 ₴







