
Сумка для інструментів 410мм 14 карманів INGCO Super Select
601 ₴
- В наличии
- Код: HTBG281628
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис сумки для інструментів 410 мм 14 кишень INGCO Super Select
Сумка для інструментів 410 мм 14 кишень INGCO Super Select призначена для зручного розміщення та перенесення інструментів та витратних матеріалів.
Жорстка рама сумки служить для легкого відкривання та швидкого доступу до інструменту, а ремінь, що регулюється, полегшує перенесення.
Модель оснащена великою кількістю внутрішніх та зовнішніх кишень для зручності зберігання різних інструментів.
Кількість кишень — 8 внутрішніх, 6 зовнішніх.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Жорстка рама для легкого відкривання та доступу | Да |
| Количество карманов | Зовні – 6 кишень, усередині – 8 кишень |
| Максимальная нагрузка | 15 кг |
| Паковання | паперова карта |
| Размер | 410 мм |
| Регульований плечовий ремінь у комплекті | Да |
| Розміри (Д×Ш×В) | 29×21×41 см |
Информация для заказа
- Цена: 601 ₴





