Опис степлера металевого, 4–8 мм INGCO Super Select
Степлер металевий 4–8 мм INGCO Super Select незамінний інструмент для тих, хто займається будівельними, ремонтними роботами або виробництвом меблів.
Працює зі скобами: розмір 4–8 мм, переріз скоб 0,7 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Крепежное средство | Скобы |
| Состояние | Новое |
| Ширина скобы | 11.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина скоб | 4–8 мм |
| Паковання | подвійний блістер |
| Перетин скоби | 0,7 мм |
| Ширина скоб | 11,3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 311 ₴







