
Степлер металевий INGCO Super Select (HSG14018)
363 ₴
- В наличии
- Код: HSG14018
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис степлера металевого INGCO Super Select
Степлер механічний INGCO Super Select незамінний інструмент для тих, хто займається будівельними, ремонтними роботами, виробництвом меблів.
Застосовується для кріплення ізоляційного матеріалу, панелей та облицювання до різних поверхонь (дерево, ДВП, ДСП, гіпсокартон, пластик).
У інструменту є можливість регулювання сили удару.
Працює зі скобами: розмір 4-14 мм, переріз скоб 0,7 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Крепежное средство | Скобы |
| Состояние | Новое |
| Тип | Молотковый |
| Ширина скобы | 11.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина скоб | 4–14 мм |
| Особливість | Регульована сила удару |
| Паковання | подвійний блістер |
| Перетин скоби | 0,7 мм |
| Ширина скоб | 11,3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 363 ₴






