Дриль-шуруповерт Baltic ED106 для використання в побутових умовах з метою свердління отворів і робіт з кріпильними елементами.
Конструкція інструменту виконана з високоміцного пластикового матеріалу, що забезпечує підвищену механічну міцність навіть в самих складних експлуатаційних умовах.
Зручна, ергономічна рукоятка з прогумованою накладкою, сприяє надійному утриманню техніки в будь-яких робочих положеннях.
- Потужність: 670 Вт
- Кількість обертів: 0-800 об/хв
- Діаметр патрона: 10 мм Свердління: так Свердління з ударом: немає
- Особливості: регулювання швидкості, самозажимних полуметаллический патрон
- Гарантія виробника: 36 місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baltic |
| Страна производитель | Латвия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 800 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 1 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Потребляемая мощность | 670 Вт |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
Информация для заказа
- Цена: 735 ₴

