Кутова шліфмашина 125 мм, 1170 Вт Baltic (усил. редукт.,коротка ручка, фільтр, кожух на редуктор)
- Потужність: 1170 Вт
- Діаметр диска: 125 мм
- Кількість обертів холостого ходу: 12000 об/хв Додатково: коротка ручка, посилений редуктор, кожух на редуктор
- Гарантія виробника: 36 місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baltic |
| Страна производитель | Латвия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1170 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 075 ₴

