Кутова шліфувальна машина Baltic AG2512 – це високоефективний інструмент для виконання будівельних та ремонтних робіт: різання, зачищення й шліфування різних поверхонь.
Зручний компактний корпус і невелику вагу забезпечують комфорт при експлуатації й упевнене керування навіть однією рукою.
- Потужність: 1200 Вт
- Діаметр диска: 125 мм
- Кількість обертів холостого ходу: 11000 об/хв Додатково: зручна подовжена рукоятка, посилений редуктор, швидка заміна щіток
Гарантія виробника: 36 місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baltic |
| Страна производитель | Латвия |
| Вес | 2.7 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 387 ₴

