
Лобзик електричний 1100Вт Baltic (дер/мет 65мм/8мм, автом. затискач пилочки) JS065
1 470 ₴
- Нет в наличии
- Код: JS065
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Електролобзик Baltic JS065 чудовий побутовий інструмент, яким можливо зробити розкроювання необхідного матеріалу.
Дана модель має автоматичний затиск пилочки, зручну прогумовану ручку і кнопку з фіксатором.
- Напруга 220 В
- Частота струму 50 Гц
- Потужність 1100 Вт пропив: дерево 65 мм метал 8 мм автоматичний затиск пилочки
Гарантія виробника: 36 місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baltic |
| Страна производитель | Латвия |
| Вес | 2.66 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| - дерево | 60 |
| - метал | 6 |
| Вага нетто/брутто, кг | 2,5/3,5 |
| Мощность, Вт | 600 |
| Напруга, В | 230 |
| Регулировка скорости | + |
| Робоча вага, кг | 2,66 |
| Система безключового кріплення ріжучого полотна | + |
| Система маятникового ходу | + |
| Хід штока, мм | 30 |
| Частота ходу штока, 1/хв | 500-3000 |
| Частота струму, Гц | 50 |
Информация для заказа
- Цена: 1 470 ₴
