
Перфоратор 1700Вт, 5Дж SDS-plus Baltic (RH3217)
2 745 ₴
- В наличии
- Код: RH3217
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Перфоратор RH3217 побутовий інструмент, призначений для свердління з ударом в цеглі, бетоні, а також для свердління без удару в дереві, сталі, кераміки і синтетичних матеріалах.
Характеризується легкістю в експлуатації, простотою і надійністю виконання. При правильному догляді та використанні буде служити дуже довго і якісно виконувати поставлені завдання.
- Потужність: 1700 Вт
- Кількість обертів: 850 об/хв
- Енергія удару: 5,0 Дж
Гарантія виробника: 36 місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baltic |
| Страна производитель | Латвия |
| Максимальная сила удара | 5 Дж. |
| Максимальное количество оборотов | 850 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Режимы работы | Сверление с ударом, Сверление, Долбление (удар) |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Перфоратор 1500Вт, HDM1037 |
Информация для заказа
- Цена: 2 745 ₴



