
Перфоратор бочковой 1,05кВт, 4Дж Dnipro-M (BH-14S)
4 350 ₴
- В наличии
- Код: BH-14S
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Призначення
Перфоратор бочковий Dnipro-M BH-14S призначений для створення отворів в твердих матеріалах, коригуючого демонтажу, розмішування будівельних сумішей та інших видів будівельних і ремонтних робіт. За його допомогою можна робити отвори в металі до 13 мм, дереві до 42 мм, бетоні до 28 мм за допомогою бура і до 72 мм за допомогою корончатого свердла.
Система охолодження і антивібрація
- алюмінієвий корпус редуктора покращує відведення тепла і дозволяє тривалий час безперервно працювати буром 6-14 мм. Він закритий пластиковим кожухом, який розподіляє повітряні потоки і допомагає охолоджувати корпус редуктора і внутрішні вузли;
- система антивібрації дозволяє зменшити негативний вплив вібрації на майстра під час інтенсивних і тривалих робіт.
Безпека
- механічна захисна муфта R-Control дозволяє уникнути зворотного удару у разі заклинювання оснащення в матеріалі, що допомагає вберегти майстра від травмування, а оснащення — від пошкодження. Вона налаштована таким чином, що дозволяє працювати не тільки з бурами, але й з ударними або алмазними коронками;
- прогумовані елементи утримання дозволяють зберігати максимальний контроль над інструментом під час роботи навіть при використанні його вологими або пильними руками.
Мережевий кабель
Мережевий кабель довжиною 4 м дозволяє працювати на віддаленні від джерела живлення без використання подовжувача. Він має прогумовану ізоляцію, що дозволяє працювати навіть за низької температури.
Комплектація
Перфоратор йде в комплекті з оснащенням популярного розміру:
- бурами 6, 8, 10 мм довжиною 150 мм з чотиригранною напайкою для впевненої і безпечної роботи по армованому бетону та іншим мінеральним матеріалам;
- пікою та долотом для проведення різних демонтажних робіт;
- пилюжником для більш зручного буріння в стелю;
- упором глибини для серійного буріння/свердління однакових отворів.
Це дозволяє виконувати більшість монтажних або демонтажних завдань — розпакуйте інструмент і приступайте до роботи. До того ж перфоратор поставляється в кейсі, який дозволяє надійно зберігати і зручно транспортувати інструмент і оснащення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4.3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Длина сетевого кабеля | 4 м |
| Питание | Сеть 220В |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Максимальное количество оборотов | 1000 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 4500 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 4 Дж. |
| Режимы работы | Долбление (удар), Сверление, Сверление с ударом |
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 28 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 42 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления алмазной коронкой | 72 мм |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 4 350 ₴






