
Кувалда (версія "Традиційна") JUCO 5 кг (М3117)
1 472 ₴
- В наявності
- Код: 39-413
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Використовується для вибивання застряглих кріпильних деталей, розбивання каменів, забивання скоб і милиць у товсті колоди, заглиблення в ґрунт стовпів і кілків.
Кувалда виготовлена з міцної вуглецевої сталі С45. Голова відшліфована, покрита чорною нітроемаллю. Тип обробки поверхні бойка - шліфовка. Бойок надійно фіксується на ручці за допомогою металевого клина. Довга ручка забезпечує надійне захоплення і запобігає вислизання з рук в процесі роботи. Дерев'яна ручка ретельно відполірована та покрита прозорим лаком, що захищає її від розсихання, появи тріщин та забруднення. Довжина ручки (без урахування голови): 39-413 — 535 мм. Застосовується при виконанні будівельних та демонтажних робіт, для забивання арматури, кілків під зав'язку або залізних опор та інших видів робіт. Завдяки класичній формі та традиційним матеріалам, зручна та надійна в роботі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Juco |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина рукоятки | 535 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал ударного бойка | сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | М3117 Молоток двохобуховий (версія "Традиційна") 5кг |
- Ціна: 1 472 ₴

