
Сокира карпатська 1кг ручка 700мм JUCO (T0047)
910 ₴
- Готово до відправки
- Код: T0047J
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карпатська сокира Juco T0047 справжня знахідка для любителів етностилю.
Подовжена рукоятка та зменшене лезо відрізняє цю модель від інших. Збільшена довжина ручки дозволить сильніше вдарити у потрібне місце. Дерев'яна рукоятка не тільки виглядає красиво, але й має ряд переваг: міцність, зменшення вібрацій та легкість при заміні у разі потреби. Вага бойка — 1000 грам. Продукція відповідає державним стандартам, про це свідчать сертифікати. Компанії Juco вдається зберігати високу якість товарів за доступною ціною.
- Вага1 кг
- Виробник Juco
- Країна виробник Україна
- Матеріал ручки дерево
- Прогумована ручка Ні
- Тип сокірі Туристичний
- Тип Сокіра-томагавк
- Матеріал ударної частини Сталь
- Форма леза Вигнута
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Juco |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.7 кг |
| Довжина держака | 700 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип сокири | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | T0047 Сокира карпатська 1,0кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴


