
Кирка 1500г з дерев'яною ручкою, MacHook (5246)
930 ₴
- В наявності
- Код: 5246
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для роботи по каменю, кам'янистому ґрунту, дуже щільному ґрунту, для руйнування старої кладки тощо, рід мотики, для земляних, городніх або кам'яних робіт/
Кирка 5246 з дерев'яною ручкою 1,5 кг має німецьку форму кирки. Робоча частина виготовлена з металу і її довжина 50 см, а ручка - з дерева, 90 см. Такий інструмент стане в пригоді для виконання будівельних чи дорожніх робіт. Киркою зручно розколювати цеглу та підганяти її під потрібний розмір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MacHook |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 1.5 кг |
| Довжина робочої частини | 500 мм |
| Довжина рукоятки | 900 мм |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кирка 1500 г з дерев'яною ручкою, 5246 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴

