
Угловая шлифмашина 2400Вт, Ø230mm. Dnipro-M (GL-240)
4 830 ₴
- В наличии
- Код: GL-240
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Кутова шлифмашина Дніпpo GL-240 вважається інструментом для домашнього використання, така модель відмінно справляється із завданнями будь-якої складності і застосовується для різання металу, каменю або інших матеріалів. Варто акцентувати увагу на скрупульозному відношенні виробника кожному аспекту роботи інструменту, він не позбавлений ергономіки, що робить болгарку зручною для кожного. Потужний двигун і редуктор забезпечують значну продуктивність.
Кутова шлифмашина Дніпpo GL-240 здатна справлятися з інтенсивним навантаженням, ефективно виконує обробку будь-яких матеріалів. Це відмінний інструмент, застосовний під час ремонту або будівництва, стане незамінним помічником домашнього майстра. Варто акцентувати увагу на характеристиках такого інструменту, модель обладнана мотором, потужність якого складає 2400 Вт. Такий показник є оптимальним, враховуючи, що болгарка Дніпpo GL-240 використовує круги до 230 мм. Саме великий запас потужності визначає продуктивність, ефективність використання інструменту.
Ми хочемо звернути Вашу увагу, кутова шлифмашина обладнана двигуном щіткового типу, такий стійкий до перепадів напруги звістки, стійкі до навантажень. Його обмотка на 100 виконана з міді. Такий підхід забезпечує стійкість до критичних навантажень, збільшує ресурс двигуна. Щоб поліпшити відведення тіла, а також захистити мотор від замикання, обмотку просочили потрійним шаром лаку.
Порекомендувати Вам купити болгарку Дніпpo GL-240 вірне рішення, така кутова шлифмашина обладнана надійним редуктором, матеріалом виготовлення якого послужила високоміцна сталь. Такий підхід до виготовлення вузлів забезпечує інструменту значний ресурс роботи і надійність. Сучасна конструкція шестернею робить роботу редуктора тихій, плавній, зуби шестерінок не зношуються і не ушкоджуються навіть від високого навантаження. Щоб забезпечити нормальну роботу болгарки, вона була обладнана поліпшеною системою повітряного охолодження.
Кутова шлифмашина Dnipro - M GL-240 відрізняєте стабільністю при експлуатації під навантаженням, поліпшена форма лопастей збільшує приплив повітря, сприяючи кращому охолодженню блоку двигуна. Зверніть увагу. Купити болгарку Дніпpo GL-240 вигідно, оскільки представлений інструмент здатний працювати в умовах сильної запиленої, що особливо актуально при роботі з каменем, плиткою, бетоном. Пилозахищені підшипники забезпечать стабільність інструменту, болгарка проживе набагато довше за рахунок мінімізації абразивного зносу. Для такої потужної болгарки наявність плавного пуску просто потрібна, він знижує навантаження з мережі і на сам інструмент. Крім того, кутова шлифмашина Dnipro - M GL - 240 набагато зручніше у використанні за рахунок такої системи, оскільки працює плавніше.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5.9 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 6500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Основная рукоятка | Удлиненная |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 4 830 ₴







