
Угловая шлифмашина 2800Вт, Ø230mm. Dnipro-M (GL-280)
5 670 ₴
- В наличии
- Код: GL-280
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Кутова шліфувальна машина GL-280 - вдалий вибір для різу бетону, каміння, різу металевих конструкцій вручну та в стійці, шліфування алмазними чашами. Ідеально підійде для виконання швидких вертикальнах різів габаритного металу, звичайного та армованого бетону. Також дана модель виконає різ арматури, листового металу до 8 мм, бетону на глибину до 70 мм, каменю, кераміки, цегли, піноблока, газоблока.
Особливості
- Потужний двигун в 2800 Вт дозволяє виконати різ гнутого швелера 60х40х3 мм за 14 сек, а штробу 35х100 мм в бетоні марки М 150 за 38 секунд.
- Висока потужність, трипозиційна прогумована додаткова рукоятка, прогумований кабель довжиною 3 метра дають відчутний комфорт при довготривалій роботі.
Обмежувач пускового струму (функція Soft Start) знижує навантаження на електромережу під час вмикання пристрою, що запобігає його швидкому зносу. До того ж ця опція стримує інструмент від різкого ривка в момент ввімкнення.
На кнопці пуску присутній курковий фіксатор, який запобігає випадковий пуск шліфувальні машини. Також реалізований захист від повторного пуску у разі, якщо електроживлення раптово пропаде, а потім знову відновиться.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5.9 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 6500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Основная рукоятка | Удлиненная |
| Потребляемая мощность | 2800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 5 670 ₴





