
Ножиці садові Ø10mm, L-160мм VERANO (71-827)
430 ₴
- В наличии
- Код: 71-827
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ножиці з маленькими лезами ("мікронаконечниками") - ідеальні для роботи з квітами, кімнатними рослинами, квітковими композиціями, суницею садовою, підрізки зелені та винограду.
Ідеальний інструмент для роботи з хвойними кущами, де потрібна точність. Особливість інструменту - добре продумана та м'яка ручка з нековзкими ручками TPR для безпечної та комфортної роботи при тривалому використанні.
Проста та безпечна система блокування. Відмінний сектор для дрібної та важкодоступної обрізки, гострий та зручний.
L-160mm, Ø10mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Украина |
| Длина лезвия | 50 мм |
| Максимальный диаметр реза | 10 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Общая длина | 160 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Форма лезвия | Прямая |
Информация для заказа
- Цена: 430 ₴
