
Сокира альпійська 950гр з чохлом, ручка 700мм Forster (AF2016)
1 910 ₴
- В наличии
- Код: 39-751
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Förster виробляє сокири високої якості та для цього використовує сталь і деревину, які відповідають європейському стандарту. Особливістю сокир Förster можна назвати присутність полімерних деталей для фіксації робочої частини з сокирищем.
Дизайн сокир Förster відповідає золотому стандарту робочого інструмента. Не має нічого зайвого, але при цьому має все необхідне, включаючи фірмові шкіряні чохли на лезо. Робочі частини мають класичний формфактор, а сокирища виконані з дерева зі зручним вигином.
| Довжина загальна: | 700 мм |
| Бойок : | 950 г |
| Довжина клинка: | 190мм |
| Ножни: | Є |
| Матеріал накладки/рукояті: | дерево |
| Товщина клинка: | 6,5 мм |
| Твердість сталі: | 55 HRC |
| Країна виробник: | Швейцарія |
| Ширина клинка: | 5 мм |
| Маса: | 1200г |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forster |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.95 кг |
| Длина держака | 700 мм |
| Материал ручки | дерево |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип топора | Универсальный |
Информация для заказа
- Цена: 1 910 ₴







