
Угловая шлифмашина 1450Вт, Ø125mm. Dnipro-M (GL-145S)
2 748 ₴
- В наличии
- Код: GL-145S
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Шліфмашина кутова Дніпpo (GL-145S)
Кутова шліфувальна машина GL-145S – універсальна модель, яка впорається з побутовими та професійними завданнями. Завдяки подовженій формі корпусу, прогумованій додатковій рукоятці, високій потужності та посиленому захисту від пилу і бруду. Цей інструмент якнайкраще підходить для шліфування та різу.
Потужність
Потужний двигун 1450 Вт дозволяє різати арматуру діаметром 14 мм всього за 2.7 с, а зварний шов довжиною 1 м зачищати за 2.8 хв.
Регулятор обертів
Вбудований регулятор обертів дає можливість працювати з різними видами робіт та матеріалами:
- положення 1-3 – для зняття зазубрин з матеріалу, утворення фасок та інших делікатних видів робіт, де не докладаються зусилля до інструменту (робота з пластиком);
- положення 4 – для шліфування делікатного матеріалу (м’які породи дерева);
- положення 5 – для шліфування матеріалу середньої стійкості до пошкоджень та деформації (тверді породи дерева, метал);
- положення 6 – для різу, зачищення та шліфування матеріалу, який не піддається деформації при нагріванні та не має пошкодження волокон під час роботи (метал, плитка, камінь, кераміка, цегла, мармурові поверхні, піно- та газоблоки)
Комфорт в роботі
Довга головна та двопозиційна додаткова рукоятки забезпечують надійний хват під час різання й шліфування, а швидкозмінний кожух та прогумований кабель довжиною 3 м дозволяють працювати максимально комфортно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 10500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Удлиненная |
| Потребляемая мощность | 1450 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 2 748 ₴




