
Шлифмашина угловая, 1000Вт, Ø125мм Dnipro-M (GS-100S)
2 097 ₴
- В наличии
- Код: GS-100S
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Особливості моделі
Кутова шліфувальна машина Дніпpo GS-100S – найкомпактніша модель у лінійці кутових шліфувальних машин з регулятором обертів. Вона ідеально підійде для виконання різу та шліфування на висоті. Завдяки малим габаритам нею зручно працювати однією рукою та виконувати роботу у важкодоступних місцях.
Призначення
Дана модель – вдалий вибір для домашнього використання: ремонту, роботи на дачі та в гаражі.
GS-100S призначена для різу арматури до 16 мм, листового металу до 4 мм, плитки, каменю, кераміки, цегли, піноблока та газоблока. Дана модель легко впорається зі шліфуванням металу щіткою діаметром до 75 мм, з прямим дротом діаметром до 0,35 мм або торцевим пелюстковим кругом будь-якої зернистості.
Регулятор обертів
Вбудований регулятор обертів дає можливість працювати з різними видами робіт та матеріалу.
- положення 1-3 – для зняття зазубрин з матеріалу, утворення фасок та інших делікатних видів робіт, де не докладаються зусилля до інструменту (робота з пластиком);
- положення 4 – для шліфування делікатного матеріалу (м’які породи дерева);
- положення 5 – для шліфування матеріалу середньої стійкості до пошкоджень та деформації (тверді породи дерева, метал);
- положення 6 – для різу, зачищення та шліфування матеріалу, який не піддається деформації при нагріванні та не має пошкодження волокон під час роботи (метал, плитка, камінь, кераміка, цегла, піно- та газоблоки).
Комфортна робота
Кнопка увімкнення не потребує зусиль при натисканні та може фіксуватися у включеному режимі. Прогумований мережевий кабель довжиною 3 м, робоча вага 2.25 кг, зручний регулятор обертів, низький рівень шуму та вібрації роблять інструмент максимально комфортним у використанні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.25 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 1100 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 2 097 ₴






