
Шлифмашина угловая, 1200Вт, Ø125мм Dnipro-M (GS-120S)
2 949 ₴
- В наличии
- Код: GS-120S
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Особливості моделі
Кутова шліфувальна машина Дніпpo GS-120S має функцію підтримки обертів Constant Speed, що забезпечує стабільну роботу за будь-якого навантаження,
Дана модель чудово впорається з усіма видами побутових робіт (ремонтом вдома, на дачі та в гаражі) та може використовуватись на будівництві або для виробничих потреб (до 7 год на день).
GS-120S ріже арматуру до 18 мм, листовий метал до 5 мм, плитку, камінь, кераміку, цеглу, піно- та газоблоки, а також підходить для роботи з бетоном середньої щільності (до B5 ).
Цей інструмент легко шліфує деревину та метал щіткою діаметром до 100 мм з прямим та плетеним дротом діаметром до 0,5 мм, торцевим пелюстковим кругом будь-якої зернистості та самозачіпною насадкою, а також шліфує бетон алмазною чашею до 75 мм.
Регулятор обертів
Вбудований регулятор обертів дає можливість працювати з різними видами робіт та матеріалами:
- положення 1-3 – для зняття зазубрин з матеріалу, утворення фасок та інших делікатних видів робіт, де не докладаються зусилля до інструменту (робота з пластиком);
- положення 4 – для шліфування делікатного матеріалу (м’які породи дерева);
- положення 5 – для шліфування матеріалу середньої стійкості до пошкоджень та деформації (тверді породи дерева, метал);
- положення 6 – для різу, зачищення та шліфування матеріалу, який не піддається деформації при нагріванні та не має пошкодження волокон під час роботи (метал, плитка, камінь, кераміка, цегла, мармурові поверхні, піно- та газоблоки).
Плавний пуск
Обмежувач пускового струму (функція Soft Start) знижує навантаження на електромережу під час вмикання пристрою, що запобігає його швидкому зносу. Крім того, ця опція стримує інструмент від різкого ривка в момент ввімкнення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 10500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 2 949 ₴





