
Крісло розкладне з підлокотниками "Еліт" 60х60х110см (max-120кг) Sunday (73-765)
2 040 ₴
- В наявності
- Код: 73-765
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкладне крісло підвищеного комфорту розміром 60 х 60 х 110 см з підлокітниками та підстаканником. Крісло дуже містке.
Максимальне навантаження 120 кг. Спинка та сидіння крісла ущільнені спіненим матеріалом. М'які тканинні підлокітники забезпечують зручне положення рук без напруги. У правому підлокітнику вшитий спеціальний підсклянник. Каркас зі сталевих трубок діаметром 19 мм та товщиною 0,7 мм. Тканина - міцний поліестер 600D. Вага - 3,7 кг.
Конструкція надійна та стійка. Крісло не потребує додаткової фіксації. В складеному вигляді дуже компактне, не забере багато місця, зручне в транспортуванні. До комплектації входить чохол.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunday |
| Країна виробник | Україна |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 110 мм |
| Глибина стільця | 60 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Блакитний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 60 мм |
| Довжина | 500 |
| Комплектація підставкою | Немає |
| Матеріал ручки | дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Комбінований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴
