
Лопата американка з зубцями 1,15м STREND PRO (2110369)
856 ₴
- В наличии
- Код: 2110369SP
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лопата штикова загострена Strend Pro ErgoBULL (2110369) є довговічним інструментом, який розроблений для різноманітних садових, городніх та ґрунтових робіт. Форма лопати із загостреною робочою кромкою рифленими краями, ступінчатими зубчиками дозволяє їй легко проникати в ґрунт, вона відмінно підходить для копання при будівництві тощо.
Особливості даної лопати в тому, що вона має V-подібну рукоятку, а так само зубчасту насічку на бічній грані штика для видалення бур'янів. Ця лопата може впоратися і з корінням, які Вам заважають.
Ручка має спеціальне анти ковзне покриття. Воно також є захисним шаром, який дозволяє голими руками тримати лопату при мінусовій температурі
Характеристики та особливості лопати:
- Вага: 2 кг
- Довжина лопати: 115 см.
- Розмір полотна: 230 х 295 мм
- Лопата оснащена V - подібною рукояткою зі скловолокна, що забезпечує додаткову зручність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Strend Pro |
| Страна производитель | Словакия |
| Вес | 1.73 кг |
| Длина лезвия | 295 мм |
| Длина рукоятки | 1150 мм |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Материал ручки | сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Штыковая |
| Ширина лезвия | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 856 ₴









