
Секатор прививочный (до 20мм) профессиональный с металическими ручками Verano (71-898)
1 840 ₴
- В наличии
- Код: 71-898
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Секатор предназначен для проведения прививочных работ в саду.
Секатор працює за принципом ножиць, призначений для формування V-подібних зрізів на підщепі і прищепі в процесі щеплень на деревах гілками діаметром до 2 см. Підщепа щільно з'єднується з щепою, що забезпечує швидке зрощення.
Довжина інструменту 290 мм, габаритні розміри - 290х260х60 мм, вага 503 г, корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву і пофарбований, леза з високовуглецевої інструментальної сталі.
| Тип | секатор |
| Довжина | 290 мм |
| Діаметр зрізу | 20 мм |
| Для обрізання | живих гілок, молодих гілок |
| Особливість | щеплювальний, лезо V |
| Матеріал леза | сталь |
| Матеріал ручки | алюміній |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.5 кг |
| Материал рукоятки | Металл |
| Общая длина | 290 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
Информация для заказа
- Цена: 1 840 ₴






