
Шлифмашина угловая, с поддержкой оборотов 1400Вт, Ø125мм Dnipro-M (GS-140SE)
3 597 ₴
- В наличии
- Код: GS-140SE
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Особливості моделі
Кутова шліфувальна машина Дніпpo GS-140SE (2021) має функцію підтримки обертів Constant Speed, що забезпечує стабільну роботу за будь-якого навантаження, в той час як додана в новій модифікації 2021 система захисту від перевантаження вбереже інструмент від виходу з ладу. Все це, а також подвійний захист вентиляційних каналів, робить цей інструмент ідеальним вибором для професійних завдань: тривалого різу або шліфування бетону (до 10 годин на добу).
Призначення
Кутова шліфувальна машина GS-140SE (2021) легко ріже арматуру діаметром до 25 мм, листовий метал до 10 мм, плитку, камінь, кераміку, цеглу, піно- та газоблоки, підходить для роботи з армованим бетоном високої щільності.
Дана модель якісно шліфує деревину та метал щіткою діаметром до 125 мм з прямим та плетеним дротом до 0,5 мм, торцевим пелюстковим кругом будь-якої зернистості, самозачепною насадкою, а також шліфує бетон алмазною чашею до 115 мм.
Потужність
Потужний двигун в 1400 Вт дозволяє різати арматуру діаметром 14 мм всього за 2.1 с, а зачищати зварний шов довжиною 1 м – за 2.3 хв. Наявність константної електроніки дозволить не втрачати оберти навіть при навантаженнях та виконувати роботу на 13% швидше в порівнянні з моделями без функції Constant Speed.
Регулятор обертів
Вбудований регулятор обертів дає можливість працювати з різними видами робіт та матеріалами:
- положення 1-3 – для зняття зазубрин з матеріалу, утворення фасок та інших делікатних видів робіт, де не докладаються зусилля до інструменту (робота з пластиком);
- положення 4 – для шліфування делікатного матеріалу (м’які породи дерева);
- положення 5 – для шліфування матеріалу середньої стійкості до пошкоджень та деформації (тверді породи дерева, метал);
- положення 6 – для різу, зачищення та шліфування матеріалу, який не піддається деформації при нагріванні та не має пошкодження волокон під час роботи (метал, плитка, камінь, кераміка, цегла, мармурові поверхні, піно- та газоблоки).
Плавний пуск
Обмежувач пускового струму (функція Soft Start) знижує навантаження на електромережу під час вмикання пристрою, що запобігає його швидкому зносу. Крім того, ця опція стримує інструмент від різкого ривка в момент ввімкнення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.7 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 3 597 ₴









